دفتر معماری مفهوم
خانه / طراحی فضای سبز / طراحی فضای سبز حیاط | تعرفه انجام آن در مساحت بزرگ

طراحی فضای سبز حیاط | تعرفه انجام آن در مساحت بزرگ

طراحی فضای سبز حیاط توسط شرکت های طراحی محوطه سبز، باغ ویلا،حیاط،انجام می شود.که این شرکت ها با ایده ها و طرح های مختلف به ایجاد یک فضای سبز و زیبا برای محوطه شما پرداخته اند.تعرفه فضای سبزحیاط با توجه به مساحت محوطه متفاوت است. که هرچه مساحت بزرگتر باشد هزینه هم بالاتر می رود.که شما می توانید با جستجو در شبکه های اجتماعی از تعرفه ایجاد فضای سبز در مساحت بزرگ مطلع شوید.

طراحی فضای سبز حیاط | تعرفه انجام آن در مساحت بزرگ

هزینه طراحی فضای سبز حیاط

هزینه طراحی فضای سبز حیاطهزینه طراحی فضای سبز حیاط به عوامل مختلفی بستگی دارد که ما در زیر به آن اشاره می کنیم:

.طراحی فضای سبز:یکی از مهم ترین عواملی که روی هزینه موثر است هزینه اجرای محوطه سازی طرحی است که از تجمیع ایده مدنظر شما و متخص شکل می گیرد.به عنوان نمونه ایجاد آبشار مصنوعی و غیره روی قیمت موثر است.

 متراژ مکان مورد نظر روی قیمت موثر است و به تبع آن هرچه مکان بزرگتر باشد هزینه هم بالاتر می رود.

نوع گیاهان:چون برخی از گیاهان به دلیل زیست بوم خاص و کمیاب بودنشان روی هزینه ها موثر است و باعث بالا رفتن هزینه می شود.

مراقبت و نگه داری از فضای سبز : که در صورت تقاضای مشتری قرادادی بین مشتری و شرکت طراح به منظور نگهداری و مراقبت از فضای سبز بسته می شود که این هم باعث بالا رفتن قیمت می شود.

مامی توانیم با جستجو در شبکه های اجتماعی از تعرفه طراحی فضای سبز حیاط مطلع شویم.

انواع طراحی فضای سبز منزل

انواع طراحی فضای سبز منزلانواع مختلفی از طراحی فضای سبز منزل وجود دارد که یکی از این روش ها استفاده از گیاهان متنوع است که علاوه بر شرایط ارثی و ژنتیکی،از شرایط محیط زیست هم متاثر است مانند تغییرات درجه حرارت،میانگین و حداکثر دما،تغییرات میزان رطوبت نسبی هوا،بارندگی،کوتاه و بلندی روز،روز هایآفتابی یا ابری،که همه این عوامل باید در انتخاب گیاه توجه شود.و یا استفاده از آبنما،آلاچیق،نهر،استخر،برکه،درخت کاری،و….از بخش های مهم ایجاد فضای سبز حیاط است که باید به آن توجه شود.

سفارش طراحی فضای سبز حیاط، و همچنین طراحی حیاط منزل ایرانی، از طرف شرکت های که در این زمینه تخصص دارند انجام می شود.

انجام طراحی باغچه سبزیجات

انجام طراحی باغچه سبزیجاتبرای طراحی باغچه سبزی جات اول باید لبه های باغچه را تکمیل کنیم که به روش های زیر می توان لبه های باغچه را درست کنیم:

استفاده از لبه های آجری افقی 

لبه با آجر مورب 

لبه های بتنی 

لبه های سنگی 

لبه با گیاهان 

لبه چوبی 

لبه های فلزی لوله ای 

استفاده از سنگ های بزرگ و چیدن آن مثل دیوارکوتاه،که استفاده از هریک از این ها به سلیقه فرد و مساحت وباغچه بستگی دارد.

در مرحله بعد کاشتن سبزیجاتی است که مصرف بیشتری دارد و همیشه از آن ها استفاده می کنید.

قسمتی از باغچه که آفتابگیر و صاف یکدست باشد را انتخاب کنید و آن را شخم بزنید و کود بپاشید،برای کاشتن سبزی قبل از هر چیزی اندازه زمین را در نظر بگیرد و بعد اقدام به خرید بذر کنید،و فصل رشد سبزیجات را از قبل بشناسید که چه نوع سبزی بکارید.و با توجه به نوع گیاه نشا یا بذر را برای کاشتن آن خرید کنید. و بعد طرحی که می خواهید را روی باغچه آماده کنید باید از قبل انتخاب کرده باشید.که در این امر می توانید از شرکت های که در این زمینه تخصص دارند،کمک بگیرید.

مشاوره طراحی فضای سبز حیاط

مشاوره طراحی فضای سبز حیاطمشاوره و طراحی فضای سبز حیاط توسط شرکت های ارائه کننده انواع طرح های محوطه سبز باغ ویلا انجام می شود.که ما باید برای ایجاد فضای سبز حیاط به این شرکت ها مراجعه کنیم و از مشاوران آن برای طراحی کمک بگیرد.تا شما را راهنمایی کنند.این شرکت ها با کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند به مشاوره به مشتریان خود و راهنمایی آن ها که چه طرحی برای فضای سبز حیاط آن ها مناسب است. مشتریان را مشاوره و با نشان دادن انواع طرح های فضای سبز حیاط مشتریان را راهنمایی می کنند.  

پاسخی بگذارید