دفتر معماری مفهوم
خانه / طراحی باغ و باغچه / خدمات طراحی باغ و باغچه | هزینه انجام آن در مساحت های مختلف

خدمات طراحی باغ و باغچه | هزینه انجام آن در مساحت های مختلف

طراحي باغ و باغچه از آن دسته كارهايي است كه اگر بخواهيد به صورت اصولي مهندسي و حرفه اي صورت گيرد حتما نياز به يك طراح حرفه اي و با سابقه در اين زمينه داريد . بعضي از شركت هاي مهندسي خدمات طراحی باغ و باغچه را به صورت حرفه اي انجام مي دهند و شما تنها كافي است مساحت مورد نظر جهت طراحي را اعلام نماييد تا طراحان بتوانند هزينه انجام را براي شما براورد نمايند و هر چه مساحت بيش تر باشد و به طبع هزينه طراحي هم بالا تر مي شود . حتي مي توانيد نوع گل ها را شما انتخاب نماييد و با توجه به نظر شما گل ها را بكاريد و گل ارايي كنيد . و از زيبايي باغ و باغچه هاي طراحي شده لذت ببريد .  

خدمات طراحی باغ و باغچه | هزینه انجام آن در مساحت های مختلف

خدمات طراحی باغ و باغچه

خدمات طراحی باغ و باغچهشركت هايي كه خدمات طراحي باغ و باغچه را انجام مي دهند را  شما مي توانيد سفارش طراحی باغ و باغچه را به اين شركت ها بدهيد و در انتها كار تكميل شده را تميز و مرتب دريافت نماييد . حتي هزینه انجام طراحی باغ و باغچه را شما مي توانيد با توجه به ميزان بودجه خود انتخاب نماييد تا با توجه به ميزان درامد شما به همان اندازه براتون طراحي باغ و باغچه با گل هاي زينتي صورت گيرد . و بعد از طراحي مي توانيد كار را به افراد با تجربه بدهيد و ان طرح را براتون انجام شده تحويل و سپس به يك باغبان بدهيد تا كار گل ارايي را تكميل نمايند و به اين صورت طرح شما تكميل شده تحويل تان داده مي شود . 

هزینه طراحی باغ و باغچه

هزینه طراحی باغ و باغچهبراي ان كه بخواهيد باغ و باغچه خود را طراحي نماييد بايد ابتداي كار ميزان مساحت مورد نظرتون جهت طراحي و مساحت فضايي را كه مي خواهيد باغچه طراحي شود به طراح اعلام نماييد و سپس ميزاني كه مي خواهيد در اين راه هزينه نماييد را اعلام كنيد تا با توجه به ميزان بودجه شما هزينه طراحي باغ و باغچه را اعلام نمايند اگر هزينه طراحي بالا بود مي توانيد اعلام كنيد كه طراحي ساده تري صورت گيرد تا هزينه شما هم كمتر شود . مخصوصا هزينه ي اجراي باغ و باغچه در بام خيلي بالا است به همين دليل بايد طراحي را ساده تر انتخاب كنيد تا هزينه اجرا را بتوانيد پرداخت كنيد . 

سفارش اینترنتی طراحی باغ و باغچه

سفارش اینترنتی طراحی باغ و باغچهزماني كه در مورد هزينه طراحي باغ و باغچه به توافق رسيديد مي توانيد حالا سفارش خود را نهايي كنيد شما مي توانيد سفارش به دو صورت اينترنتي و حضوري به ثبت برسانيد كه البته سفارش اینترنتی طراحی باغ و باغچه بسيار راحت تر از سفارش حضوري است . به اين صورت است كه شما در خانه نشسته ايد و طرح مورد نظرتان را انتخاب مي كنيد و بودجه خود را انتخاب و طراحي خود را ثبت مي نماييد . و حتي مي توانيد نوع اب نما ها را در باغچه انتخاب كنيد تا طرح تان با سليقه خودتان طراحي و اجرا شود . 

بهترین طراح ایرانی باغ و باغچه

بهترین طراح ایرانی باغ و باغچهبه دليل اين كه ايراني ها از قديم علاقه ي زيادي به باغ و باغچه داشته اند و در فرهنگ و ساخت ايراني ها از قديم باغ و باغچه در خانه هاي ايراني بوده است . به همين دليل از قديم در خانه هاي قديمي باغ و باغچه هاي زيبايي وجود داشته است و الان هم از ان باغ هاي ايراني به عنوان موزه استفاده مي كنند و نشانه و يكي از المان هاي خانه هاي ايراني است . به همين دليل مي توان گفت بهترين طراح باغ و باغچه ايراني ها هستند و در اين زمينه توانايي بسيار بالايي دارند . و در زمينه طراحي هم كارهاي درخشاني را طراحي كرده اند و حتي در كشور هاي ديگر هم نام طراحان ايراني جهت طراحي باغ و باغچه ها به ثبت رسيده است . 

پاسخی بگذارید